uusi Võistlused ja tulemused : RC onroad talvesarja 1. etapi tulemused
Võistlused ja tulemused Ringraja raadiomudelite talvise karikasarja 1. etapp toimus 27. septembril Saue Gümnaasiumis, siseruumidele kohaselt olid ilmaolud ideaalsed ja miski ei takistanud võistluse läbiviimist.


Kõige suurema osavõtjate arvuga klassis TS-10 (standardmootoriga 1:10 mõõdus 4wd touring autod) oli stardis 14 autot, üllatusvõidu võttis siit Jörg Miikael Tiit, teiseks tuli Mihkel Karro ja kolmandaks kvalifikatsiooni võitnud Rainer Ressar. Et kõik eelpoolnimetatud kuuluvad vanuse poolest veel noorte hulka, oli noorte esikolmik täpselt samasugune. B-finaali võitis Toomas Torv.


Samasuguste, aga vaba mootoriga autode klassis TM-10 oli stardis 7 autot, esikoha viis koju Olev Pihl, teiseks tuli Ilmar Vesiallik ja kolmandaks Risto Haug. Kvalifikatsioonis tehniliste probleemide tõttu täielikult ebaõnnestunud Priit Luman pidi startima finaali viimaselt stardikohalt ja see ei lasknud tal kokkuvõttes saavutada paremat 4. kohast, kuigi üritamisest finaalides puudu ei tulnud.


Väiksemate 1:18 mõõdus touringautode klassis TS-18 (8 osalejat) oli võidukas Urmas Leet, teine Roland Aron ja kolmas esimest korda EAMK võistlustel rajal olnud Marek Leet. Kvalifikatsiooni võitja Ron Mamers võitis ka esimese finaali, kuid teise finaali oli sunnitud tehniliste probleemide tõttu pooleli jätma ja kolmandas starti ei tulnud, kokkuvõtteks neljas koht, kuid sellestki piisas noorte arvestuse võitmiseks. Noorte arvestuse teine oli Kristjan Leet, kolmas Tõnu Taalimäe.


Bagide klassis B-10 oli rajal 4 autot, võitis Andres Käver, teine Einar Viira, kolmas Tõnu Taalimäe.


Uues (tegelikult hästiunustatud vanas, viimati sõideti Eesti Karikasarjas seda klassi umbes 10 aastat tagasi) C-12 klassis oli rajal 5 autot, esikohale oli selles klassis väga terav konkurents kvalifikatsiooni võitnud Priit Lumani ja Olev Pihli vahel. Esimese finaali võitis Priit, teise Olev, kolmandas sõideti lõpuni üksteise sabas ja 0,2 sekundiline edu kolmandas finaalis andis üldvõidu Priidule. Olev teine, Tõnu Tooming kolmas.


Tulemused saadaval raadiomudelite tulemuste lehel.


Järgmine treeningpäev Sauel toimub 18. oktoobril kell 10-17, järgmine karikasarja etapp on samas kohas 25. oktoobril.


 
Postitas ollo 28.Sep.2009 18:13
2288 baiti sisus | Kommentaarid (0)
Printerisõbralik versioon | E-mail Uudis

 

           vanemad uudised...
<< RC onroad sisehooaja avavõistlus Mudelistide aastalõpuüritus >>
Login
Selle tegevuse sooritamiseks pead olema sisselogitud
Kasutajanimi:
Parool:
Pea mind meeles
Liitu siin
Ununenud Parool

Otsi

Otsi: